LaoEkspert e-pood

Kontaktivõtt

LAOEKSPERT OÜ

Mustamäe tee 18A

10617 Tallinn

Avatud: E-R

9.00-17.30

Tel: +372 6 722 380

Faks: +372 6 722 381

GSM: +372 52 66 297

info@laoekspert.ee

Sisustad ladu?

Planeerid lao ehitust või sisustamist? Küsi nõu meie laosüsteemide spetsialistilt. Jäta oma andmed. Võtame Sinuga ühendust.

CAPTCHA
Kontrollkood

Saada andmed

Professionaalsed teenused

LaoEkspert OÜ tegevus ei hõlma mitte ainult laosisustuse, metallmööbli ning laotehnika müük, vaid pakub kliendile lisaks ka veel muid mitmesuguseid teenuseid. Eesmärk on koos kliendiga jõuda parima lahenduseni võimalikult väikese aja kuluga ning saavutada efektiivseim tulemus.

  • Nõustamine on ilmselt kõige esmane tegevus, mida LaoEkspert oma praegustele ja tulevastele klientidele pakub. Tuginedes meie firma aastatepikkusele kogemusele, oskame üldjuhul enamusele kerkinud küsimustele koheselt vastata. On ette tulnud ka muidugi keerulisemaid projekte, kus lahenduseni jõutakse koos kliendiga pärast jooniste ja spetsifikatsioonide analüüsimist. Suurte logistikakeskuste projekteerimise algfaasis oleks mõistlik kohe pöörduda meie spetsialistide poole, kes annavad suunavaid näpunäiteid kogu lao logistika, ladustamissüsteemide paiknemise ja konstruktsiooni osas. Siiani pole selle teenuse eest veel ühtegi arvet esitatud. Nii et pöörduge meie poole julgesti!
  • Projekteerimine ja hinnakalkulatsioon järgnevad nõustamisele ning kliendi vajaduste väljaselgitamisele. Projekteerimine ei osutu vajalikuks, kui soovitakse soetada üks või paar lihtsat toodet. Sel puhul tehakse kohe hinnakalkulatsioon ning lähetatakse see kliendile faksi või e-posti teel. Riiulite või metallmööbli parima paigutuse saavutamiseks kasutame AutoCAD tarkvara. Sama tarkvara kasutab ka enamus arhitekte. Seega oleks vaja meile lähetada e-postiga DWG fail, millel on teie hoone plaan ja lõige. Pärast seda projekteerivad meie spetsialistid vastavad tooted õigetesse ruumidesse parimal võimalikul moel. Kui lahendus rahuldab ostjat, siis arvutame välja kauba hinna ning lähetame selle teele. Vajadusel arvutame ka paigaldustööde ning transpordi maksumuse. Hinnakalkulatsioonis on määratud ka maksetingimused, täpne tarneaeg ja tööde vältamise kestvus. Suure tõenäosusega sobib kliendile ka hinnakalkulatsioon. Oma nõustumise märgiks peaks klient allkirjastama nii projektjoonise kui ka hinnakalkulatsiooni ning need faksi või e-postiga meie firmasse tagasi saatma.
  • Paigaldusteenus ja transporditeenus on meie firma poolt pakutavad lisaväärtused, mis teevad kliendi poolt kaupade soetamise oluliselt lihtsamaks. Ostjal ei ole vaja asjata pead murda selle üle, kuidas ostetud kaup kohale toimetatakse ning kokku monteeritakse. Meie proffessionaalne paigaldusmeeskond teostab toodete kokkumonteerimise ka kordades kiiremini, kui te seda ise teeksite. Paigalduskvaliteedi garanteerivad töömeeste suur vilumus ja spetsiaalsed tööriistad. Tellides meie käest paigaldusteenuse ning transporditeenuse hoiate kõvasti kokku oma kallist tööaega ja kaudselt ka raha. Saate segamatult tegeleda oma põhitööga, mida te kõige paremini oskate ja võite kindel olla, et ükski kapp ega riiul võimalike paigaldusvigade tõttu ümber ei kuku.
  • Kolimisteenus ja remontimisteenus on samuti meie firma poolt pakutavad teenused, mis lihtsustavad kliendi äritegevust. Selleks, et meie mehi teile lattu tööle appi kutsuda, ei ole ilmtingimata vajalik meie firmast midagi osta. Firmadele kolimisteenuse osutamine on meie jaoks täiesti igapäevane nähtus. Kolimisperioodiks pole mingit mõtet kedagi spetsiaalselt tööle võtta. Meie mehed siirdavad teie kauba ning samuti laosüsteemid ja muu mööbli vajalikku kohta täiesti muretult. Enne tööde algust tutvub paigaldusspetsialist kauba ja objektiga ning määrab seejärel orienteeruva tööde maksumuse ja kestvuse. Kui tingimused teile sobivad, hakkame kohe tööga pihta!
  • Ekspluatatsiooni käigus viga saanud riiulidetailide parandamine või uute vastu välja vahetamine on samuti töö, mida me hea meelega teeme. Esmalt fikseerime olukorra ning seejärel asume tegutsema. Võime teha kliendiga ka hoolduslepingu, mille kohaselt külastab laoekspert perioodiliselt kliendi ladu ning määrab jooksvalt võimalike remonttööde mahu ja maksumuse.

Professionaalsed teenused
Professionaalsed teenused
Professionaalsed teenused
Professionaalsed teenused
Professionaalsed teenused