LaoEkspert e-pood

Kontaktivõtt

LAOEKSPERT OÜ

Mustamäe tee 18A

10617 Tallinn

Avatud: E-R

9.00-17.30

Tel: +372 6 722 380

Faks: +372 6 722 381

GSM: +372 52 66 297

info@laoekspert.ee

Sisustad ladu?

Planeerid lao ehitust või sisustamist? Küsi nõu meie laosüsteemide spetsialistilt. Jäta oma andmed. Võtame Sinuga ühendust.

CAPTCHA
Kontrollkood

Saada andmed

Meeskond

Krislin Viskre Inga Lomp
Müügispetsialist Müügispetsialist

E-post: krislin@laoekspert.ee

E-post: inga@laoekspert.ee

Telefon: +372 6 514 334

Telefon: +372 6 722 382

 Faks: +372 6 722 381

Faks: +372 6 722 381

Andres Plaser

Danel Uueni
Projektijuht

Projektijuht

E-post: andres@laoekspert.ee

E-post:danel@laoekspert.ee

Telefon: +372 6 546 544 Telefon: +372 6 514 288
Mobiil: +372 53 494 520 Mobiil: +372 53 419 797

Faks: +372 6 722 381

Faks: +372 6 722 381



Tanel Lepland

Peeter Kuus
Ostujuht

Juhataja/Müük

E-post: tanel@laoekspert.ee

E-post: peeter@laoekspert.ee

Telefon: +372 6 506 247 Telefon: + 372 6 506 247

Mobiil: +372 51 50 476

Mobiil: +372 52 66 297

Faks: +372 6 722 381

Faks: +372 6 722 381


Jaanus Sulg

Laojuhataja